Hakkında

Hakkımızda


2009 yılında yola çıktığımızda  ve yüzlerce teknik bilgi mekaleleri yazdığımız otopazarla.com adlı sitemiz'de siz değerli okurların yanında olmaya devam etmeye devam edeceğiz bu blogda, tüm otomobil teknik bilgi arıza ve çözümlerini sizlerle paylaşmak'tan başka amacımızın olmadığını bilmenizi isteriz.

Her ne kadar yola çıkma sebebimiz Türkiye’nin Sıfır ve 2.El Motorlu Kara Taşıtı ilanları amaçlı  otopazarla.com sitemizi açmış olsakda buna hazır olmadığımızı anladık, ve bizde insanlara faydalı olmanın en iyisi olduğunu düşünerek yolumuza devam ettik.

otopazarla.com Web sitesini hayata geçirildigi günden bu yana Bir Motorlu Kara Taşıtı Satıcıları Seri İlan sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde bu platformda doğuşundan bugüne olan süreç te SEKTÖRÜN İÇERİSİNDEN kişiler tarafından Kurulmuş olan otopazarla.com, Türkiye’nin tek Motorlu Kara Taşıtı Satıcıları Seri ilan teknik bilgi arabalara dair her şeyi bu platform'da kararlılıkla yazmaya devam edeceğimizi bildirmek istedik.

Yenilikçi yaklaşımı ve hizmetleri ile İnsanlara en güvenilir ve en uygun kullanım kolaylığına kaliteli sunum deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen otopazarla.com, yazarları çalışmalarıyla adından kısa sürede sıkça bahsettirmektedir zaten.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel yazarları ile kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışı ile otopazarla.com, kullanıcılarının doğru kitlelere ulaşmalarını ve bilgeliğe değer katmak için tüm gücü ile çalışmaya devam ediyor.
Yorumlar
Uyarı:
1.Yorum yaparken saygı çerçevesinden çıkmayın
2.Küfür Hakaret Siyasi propaganda içerikli yorum yapmak yasaktır.
3. Her ne şekilde olursa olsun, özel iletişim bilgilerinizi paylaşmayın, fark edildiğinde kesinlikte silinecektir, www.otopazarla.com.

Resim eklemek için:
[image] image_url [/image]

Bir kod bloğu eklemek için:
[code] your_code [/code]

Teklif eklemek için:
[quote] your_quote [/quote]

Bağlantı eklemek için:
[link] your_link_text | link_url [/link]